PROMOSYON KIYAFETLER

Promosyon kıyafetleri açıklamak gerekirse bazı meslek gruplarında üniforma tercih edilmesinin amacı bazen daha şık bir görüntü ortaya koyabilmektedir. Bu meslek gruplarına örnek olarak pilotlar ve hostesler verilebilir. Giydikleri kıyafetler, şıklıkları ile kendilerini belli etmeli ve her zaman göz alıcı olmalıdır.

Bunun yolu da kaliteli malzeme kullanımından geçmektedir. Kalitesiz materyallerden imal edilen kumaşlar, birkaç kez kullanılma ve birkaç yıkamadan sonra da çekecektir. Bu da ne yazık ki şık bir görüntüye sahip olmanın önünde büyük bir engel teşkil etmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına Raff Military Textile gibi bu alanda 50 yıllık bir tecrübeye sahip olan ve kaliteli şekilde promosyon kıyafetleri üretimi yapan bir firmayı tercih etmelisiniz.

Firma olarak ürettiğimiz promosyon kıyafetlerde en kaliteli kumaş türlerini kullanmaktayız. Promosyon kıyafetleri kategorisindeki ürünlerin imalatında poliviskon ve polikoton kullanılmaktadır. Bu kumaşlar, canlı bir görüntü ortaya koyar ve kolay yıpranmayan bir yapıları olmaktadır. Bu sayede defalarca giyilip yıkadıktan sonra bile ilk günkü görüntülerini korurlar. Promosyon kıyafetlerinin şıklığını artırmak için çeşitli aksesuarlarda kullanılmaktadır. Örneğin ceketlerde veya gömleklerde metal düğmelere yer verilir ya da kurumsal şapkalar ve ayakkabılar üniformaya eşlik eder. Bu aksesuarların da üretimi, firmamız Raff Military Textile tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.