Raff Military Textile Hakkında

Raff Military Textile; asker kıyafetleri, kurumsal kıyafetler ve polis kıyafetleri tekstil ürünlerini imal eden bir firmadır. Ülkemizde askeri tekstil sektöründe öncü ve lider firmalardan birisi olan şirketimiz, dünyada da askeri tekstil alanında liderliğe soyunan firmalardan birisidir. İhracat odaklı çalışan şirketimiz, Balkan ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler gibi çok sayıda ülkeye askeri tekstil ürünleri ihraç etmektedir.

Asya, Avrupa, Afrika kıtalarında çeşitli ülkelere ihracat yapan firmamızın yeni hedefi Latin Amerika olarak belirlenmiştir. 50 yılı aşkın bir süre boyunca %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve “en iyi hizmet, en iyi kalite, en iyi fiyat ve hızlı servis” anlayışıyla hizmet veren Raff Military Textile, ihracat hacmi sayesinde Türk ekonomisine önemli bir katkı yapmaktadır. ISO 001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti sertifikalarına sahip olan firmamız, tüm ürünlerini şartnamelere, yönetmeliklere ve uluslararası standartlara uygun şekilde imal etmektedir. Ürettiğimiz tüm ürünler ülkelerin kendi teknik şartnamelerine uygun biçimde hazırlanmakta, yaptığımız üniforma tasarımları ve numunelendirme işlemleri Uluslararası Kalite Standartları baz alınarak tamamlanmaktadır.

Türk Savunma ve Havacılık Sanayi’nin gelişmesine ve güçlenmesine önemli katkılar yapan Savunma ve Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği (SASAD) ile Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI)’ne üye durumda bulunan şirketimiz, hem ülkemizde hem de dünya çapında önemli görevler üstlenen bir firma durumunda bulunmaktadır.