ASKERİ KASK

Askeri kask en iyi malzemelerle üretilerek yüksek dayanıklılığa sahip olması gereken ekipmanlardan biridir. Birçok resmi kurum ve kuruluş tarafından her yıl sıklıkla askeri kask temin edilmektedir. Bunun sebebi ise askeri kaskların yeterli derecede kaliteli üretilmeyerek çok geçmeden kullanılmaz hale gelmesidir. Bu durum tüm kurumlar için büyük bir problem oluşturmaktadır.

Raff Military Textile, yaklaşık olarak 50 yıl önce faaliyete geçmiş bir firma olarak sektöründe biriktirmiş olduğu bilgi birikimi sayesinde en iyi ürünleri üreterek piyasaya sunmaktadır. Böylelikle kurum ve kuruluşların taleplerini de tam olarak karşılamaktadır. Yalnızca askeri kask üretimi değil, birçok kurum ve kuruluşun üniforma ve ekipman ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde gidermektedir. Üretiminde ilk olarak teknik şartnameleri ardından müşterilerinin taleplerini dikkate alarak çalışmaktadır. Raff Military Textile bünyesinde üretilen birçok farklı askeri kask çeşidi bulunmaktadır. Kaskların hammaddesi ise genel olarak kevlerdir. Düz renk, kamuflaj veya önünde vizör bulunan kask modelleri mevcuttur. Bütün bu ürünlerin tamamı kurşungeçirmez dayanıklı balistik malzemelerle üretilmektedir. Bilinen askeri kaskların yanı sıra polis kıyafetleri için üretilen boyun korumalı kasklarda üretilmektedir.

Raff Military Textile, müşterilerine sunduğu üstün kalite sayesinde Orta doğu, Balkan ve bazı Türki Cumhuriyetlerinde yüksek başarı yakalamıştır. Şimdi ise Latin Amerika ülkelerine yayılarak ihracat potansiyelini genişletmeyi hedeflemektedir. Yüksek üretim gücüne ve son teknoloji makinelerde üretimini gerçekleştirerek yüksek sayıdaki ürün siparişlerini bile en kısada teslim edebilmektedir. Tüm askeri kask veya daha farklı askeri ürün ihtiyaçlarınız için Raff Military Textile ilere iletişime geçerek gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.