İTFAİYECİ KIYAFETLERİ VE MALZEMELERİ

Belli üniformalarla çalışan meslek grupları arasında kıyafetlerin çok büyük önem taşıdığı meslekler arasında en önde geleni itfaiyeci olabilir. Görevlerini en iyi şekilde yapmalarını sağlayan itfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri bazı durumlarda önemli yaralanmaları ve can kayıplarını önleyen itfaiyeciler için en iyi şekilde üretilmeyi hak ettiğini söylemek yanlış olmaz.

Raff Military Textile olarak imalatını yaptığımız kurumsal kıyafetler arasında itfaiyeci kıyafetleri ve malzemelerine de yer vermekteyiz. Alevlerle mücadele eden ve birçok durumda hayatlarını tehlikeye atan itfaiye çalışanları, bizim tarafımızdan üretilen itfaiyeci kıyafetleri sayesinde daha emniyetli bir ortamda ve daha korumalı biçimde görev yapma imkanına kavuşmaktadırlar.

Şartnamelere ve yönetmeliklere uygun olarak en kaliteli malzemelerden ürettiğimiz itfaiyeci kıyafetlerinin yanı sıra kauçuk itfaiyeci çizmesi, yangın söndürme tüpü, yüz maskeleri, çelik hava tüplü solunum maskeleri gibi itfaiyeci malzemelerimiz de bulunmaktadır. Yarım asra yaklaşan tecrübesiyle edindiği iş ilkeleri, %100 müşteri memnuniyeti ve Kalite sertifikaları gibi araçlarla ödüllendirilmiştir. İtfaiye personelinin görevlerini en iyi şekilde yapmasını sağlayan itfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri de bu tecribe ile üretilmektedir.

İtfaiye personeli için ürettiğimiz ürünlerin özelliklerini ve kullanılan malzemeler gibi bilgileri ise ürün sayfalarında ya da blog menüsünde yer alan makalelerde bulabilirsiniz. Askeri tekstil sektöründe lider firmalardan birisi olan Raff Military Textile, itfaiyeci kıyafetleri ve malzemelerinde en iyi ürünleri sunan firma durumunda bulunmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlarla ve iyi bir servis eşliğinde kıyafetlerini almak istiyorsanız, firmamızı bu kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.