MEDİKAL KIYAFETLER

Günümüzde mesleklerini belli bir üniforma ile yerine getirmesi gereken birbirinden farklı meslek grupları vardır. Medikal kıyafetler ise mesleki üniforma denilince ilk akla gelenler arasındadır. Hastanelerde çalışan doktorlar, hasta bakıcılar, hemşireler, mesleklerini medikal kıyafetler giyerek icra etmektedir.

Raff Military Textile, birçok farklı medikal kıyafetleri, sizlere en kaliteli şekilde sunmaktadır. Firma olarak ürettiğimiz ürünler arasında cerrahi takımlar, doktor önlükleri, hemşire ve hasta bakıcı önlükleri, hastane terlikleri yer almaktadır. Bütün ürünlerin üretimi, anti-bakteriyel malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Medikal kıyafetlerde tercihinizi kaliteden yana kullanmak istiyorsanız, Raff Military Textile ilk tercih etmeniz gereken adres olmalıdır. Firmamız, üniforma üretimi konusunda 50 yıllık bir tecrübeye sahiptir ve işini gerçekten profesyonelce bir özenle yapmaktadır. Uzun uğraşlar sonucunda en kaliteli ürünler, en uygun fiyata sizlere sunulur.

Medikal kıyafetler alanında üretilen her üründe en kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Hastanede çalışan personellerin kullanımına yönelik üretilen kıyafetlerde genelde polivoskon ve polikoton isimli çok kaliteli kumaş türleri kullanılmaktadır. Bu kumaşlar, solma, çekme vb. durumlara karşı oldukça dayanıklıdır ve uzun süre rahatça kullanılabilir. Ayrıca, kumaşlarımız ile üretilen kıyafetlerin içinde hareket etmek de son derece kolay olmaktadır.