İŞ ELBİSELERİ

İş elbiseleri denilince akıllara genel olarak asker ve polis kıyafetleri gelse de üniforma giyerek görevini yapması gereken birçok farklı meslek grubu bulunmaktadır. Raff Military Textile olarak mesleki tekstil ürünleri alanında 50 yıldır sahip olduğumuz tecrübeler ile iş elbiseleri üretimini en iyi şekilde yapmaktayız. İhtiyacınız olan kıyafetlerin temin edileceği firma tercih edilirken kaliteli üretim yaptığından emin olunan firma ile çalışılmalıdır zira iş elbiselerinin kullanım amacı daha yüksek bir iş güvenliği sağlamak ve olası kazaların önüne geçmektir. Bu nedenle kalitesiz üretim yaparak sizlerin sağlığını riske atan ürünlerden uzak durulmalıdır.

İş elbiseleri, farklı işlere yönelik üretildiğinde doğal olarak farklı özelliklere sahip olmaktadır. Firmamız, her türlü işe yönelik iş elbiselerini, en kaliteli, en dayanıklı ve insan sağlığına en uygun şekilde üretmektedir. Firmamız tarafından üretilen iş elbiselerine örnek olarak fosforlu yelekler, yağmurluklar ve bazı iş türlerine yönelik olarak üretilen ayakkabılar verilebilir. Gece görev yapan meslek grupları için karanlıkta görünür olmak çok önemlidir. Bu yüzden fosforlu yeleklere ihtiyaç duyarlar. Yaptıkları iş gereği su birikintisine girmesi gereken personellerin ise uzun yağmurluklara ihtiyaçları vardır.

Bu yağmurluklara da iş elbiseleri eşlik etmelidir. Raff Military Textile, bu ürünlerin hepsinin üretimini en kaliteli malzemeler kullanarak yapmakta ve bir takım kalite testlerinin yapılmasından sonra sizlere sunmaktadır. Bu tip ürünlerin kalitesiz malzemeler kullanılarak üretilmesi, istenmeyen durumlara sebebiyet verebilir bu sebeple işinin ehli olan firmamızı tercih etmek sizin için en doğrusu olacaktır.