Üniforma, Tören Kıyafetleri ve Diğer Aksesuarlar

Birçok kurum veya kuruluş askeri kıyafetlere ya da aksesuarlara dönem dönem ihtiyaç duymaktadır. Askeri ürün tekstili alanında faaliyet gösteren firma sayısı son zamanlarda yükselişe geçtiğinden, bu kurumların iletişim kurup fiyat alabilecekleri birçok askeri tekstil firması bulunmaktadır. Fakat, askeri üretim koşullarını tam olarak yerine getiren ve bunun sonucunda kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünler üreten bir firmadan askeri ürün temin etmek isteniyorsa, bu alanda yoğunlaşmış ve profesyonel bir firma ile iletişime geçmek gerekir. Zira askeri ürün tekstili yapan birçok firmanın ürünleri, askeri ürünlerin sahip olması gereken koşulları yerine getirmemektedir.

Raff Military Textile, askeri ürün imalatı alanında otuz yılı geçkin bir tecrübeye sahiptir. Ürettiği tüm ürünlerde en kaliteli materyalleri kullanan firma, ürünlerinin kalitesi sayesinde ismini yurt dışında da duyurmuştur. Firmanın ürünleri sadece Türkiye’deki değil dünyanın birçok farklı ülkesinde kullanılmaktadır. Raff Military Textile firmasından ürün temin eden ülkeler arasında birçok Orta doğu ve Balkan devleti, bazı Afrika ülkeleri ve Türki cumhuriyetler vardır. Firma, Güney Amerika’ya açılma hedefindedir.

Kısacası, dünyanın kabul ettiği kalitede üretim yapan bir firmadan askeri ürün temin etmek isteyen kişi ve kurumlar için Raff Military Textile doğru bir tercih olacaktır. Raff Military Textile tarafından üretilen ürünler hem insan sağlığına zarar vermeme hem de kalite açısından çok üst seviyededir. Hem askeri kıyafetlerin, hem bot ve ayakkabıların hem de çeşitli üniformaların üretiminde en kaliteli malzemeler seçilerek üretim yapılır.

Askeri Kıyafetler ve Üniformalar

Askeri kıyafet deyince akla tek bir kıyafet gelmemelidir. Farklı birimlerdeki askerler, farklı durumlarda farklı kıyafetler giyer. Örneğin, bir kutlama sırasında ya da başka bir seremonide giyilen üniforma ile, görev sırasında arazide giyilen kıyafet farklı özelliklere sahiptir. Bu yüzden, her bir askeri ürün ince elenip sık dokunarak, kullanım şartları göz önüne alınarak üretilmektedir. Raff Military Textile, her türlü askeri ürünün üretimini yapmaktadır ve hepsinde a sınıfı malzemelerin kullanılmasına dikkat edilir.

Her ne türden olursa olsun tüm askeri kıyafetlerin üretiminde en önemli nokta insan sağlığıdır. Raff Military Textile, sağlığa zarar veren malzemelere üretimin hiçbir aşamasında yer vermez. Kıyafetlerde kullanılan malzemeler gabardin, polyester, koton ve pamuk gibi üst kalitedeki materyallerden oluşmaktadır. Böylece hem kıyafetler kaliteli olur hem de insan sağlığına zarar verilmez.

Askerlerin törenlerde giyeceği kıyafetlerde ise en önemli nokta şıklıktır. Kıyafetler bu yüzden mutlaka kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmeli göz alıcılığını her zaman korumalıdır. Raff Military Textile tarafından imal edilen askeri takım elbiselerde %100 pamuklu kumaş kullanımına dikkat edilmektedir. Botlarda ve aksesuarlarda da malzeme kalitesi önemlidir. Botlar, kaymaz tabana ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Sağlam olmaları açısından da inek derisi kullanılarak üretilir. Eldivenler, palaskalar vb. aksesuarlar da yine tamamen profesyonel bir yaklaşımla Raff Military Textile tarafından üretilmektedir.