Kıyafetler & Tekstil Ürünleri & Aksesuarlar

Askeri tekstil ürünlerine ihtiyaç duyan birçok kurum ve kuruluş, bu ürünleri temin edebileceği bir firma arayışındadır. Askeri ürün alınacak firmaya karar verirken en çok üzerinde durulması gereken nokta, ürünlerin temin edileceği firmanın profesyonel bir yaklaşımı benimsemesi ve ürünlerini kaliteli malzemeler kullanarak üretmesidir. Böylece, kıyafetler hem dayanıklı olacak ve uzun süre giyilebilecek hem de insan sağlığına zarar vermeyecektir.

Bu kıyafetleri kullanan askerler de görevlerini daha kolay şekilde yerine getirebilecektir. Bu alanda 50 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Raff Military Textile, askeri ürünlerin üretimini en iyi şekilde yapan ve bu sebeple birçok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen bir askeri tekstil firmasıdır. Firmamızın bu alanda sahip olduğu tecrübe ve ortaya koyduğu ürün kalitesi, Türkiye’yi aşıp yurtdışına açılmasına neden olmuştur. Raff Military Textile tarafından üretilen askeri ürünler bugün dünyanın birçok bölgesindeki ülke tarafından tercih edilmektedir.

Raff Military Textile

Askeri kıyafetler, özel koşullara karşı dayanıklı olması gereken ve bu yüzden, günlük kıyafetlerden farklı şekilde üretilmesi gereken özel kıyafetlerdir. Günlük kıyafetlerin imalatında kullanılmayan bazı materyallerin kullanılması ve dayanıklılığın artırılması son derece önemlidir. Raff Military Textile, tam da bu nedenle, askeri ürünlerin temini konusunda ilk tercih edilmesi gereken adres konumundadır. Firmamız, askeri ürün tekstili konusunda çok büyük bir tecrübeye sahiptir ve bu alana yoğunlaşmıştır.

Raff Military Textile tarafından üretilen askeri ürünler, Türkiye’nin yanı sıra, birçok Ortadoğu ve Balkan Ülkesi, Türki cumhuriyet, Afrika ülkeleri tarafından tercih edilmektedir. Bu yaygınlığın nedeni, üretilen askeri ürünlerin son derece sağlam olması, uzun süreler boyunca giyilebilmesi ve insan sağlığına tamamen zararsız materyallerden üretilmesidir. Raff Military Textile çok çeşitli askeri ürün üretiminin altından başarıyla kalkmaktadır. Askeri kamuflajların yanı sıra, resmi törenlerde giyilmeye yönelik askeri takım elbiseler, askeri spor giyim ürünleri, hücum yelekleri, askeri kasklar gibi birçok farklı askeri ürünün üretimini yapmaktadır. Kıyafetlerin üretiminde, polivoskon, polikoton gibi oldukça kaliteli materyaller kullanılır.

Aksesuarlar – Ayakkabılar ve Botlar

Askeri giyim konusunda sadece kıyafetler değil aksesuarlar da çok önemlidir. Aksesuarlar konusunda eksik kalan bir askeri giyim, çeşitli tehlikelere açık hale gelecektir. Örneğin, soğuk bölgelerde görev yapan askerlerin mutlaka eldiven kullanması gerekir. Bu eldiven, günlük hayatta giymeye yönelik üretilen eldivenlerden farklı olmalıdır. Bu yüzden, Raff Military Textile tarafından üretilen eldivenlerde çift kat kumaş kullanılmakta, dikişler de overlok kullanılarak yapılmaktadır.