Üniforma & Kıyafetler & Başlıklar

Raff Military Textile, askeri ürün tekstili alanında 50 yılı geçkin tecrübeye sahip olan bir firmadır ve birçok askeri ürünün imalatı en iyi şekilde yapılmaktadır. Askeri ürün imalatı yapan birçok firma olsa da, askeri ürünleri dayanıklı ve insan sağlığına zararlı olmayacak şekilde üreten firmaların sayısı son derece azdır.

Bu nedenle Raff Military Textile gibi, profesyonel şekilde bu alanda üretim yapan firmaların ürünlerinin tercih edilmesi hem insan sağlığı için hem de askeri kıyafetlerin gerektirdiği dayanıklılığın en iyi şekilde karşılanması açısından en iyi olandır. Raff Military Textile tarafından üretilen birçok askeri ürün mevcuttur. Bu ürünler, askeri kamuflajlar, tören kıyafetleri, botlar, eldivenler ve çeşitli aksesuarlar olarak örneklendirilebilir. Firma ürünlerini en kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğinden, ürünleri sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok farklı bölgesinde kullanılmaktadır.

Askeri Üniforma

Askerler tarafından en yaygın olarak giyilen ürünler arasında üniformalar başı çekmektedir. Askeri üniformalar tek bir çeşit değildir. Üniformalar, tören üniforması olabileceği gibi görev anında giyilen kamuflaj tipi üniformalar da olabilir. Bu iki farklı üniforma birbirinden farklı durumlarda giyileceğinden, üretildikleri malzemelerin kalınlığı, renkleri, desenleri farklı olmaktadır.Raff Military Textile, her iki üniforma türünü de en iyi şekilde üretmektedir.

Raff Military Textile tarafından üretilen tören kıyafetlerinde %100 pamuklu kumaş kullanılır. Böylece kıyafetler rahat olmakla birlikte kolay yıpranmayan ve dayanıklı bir yapıya sahip olur. Defalarca giyilse ya da yıkansa bile, ilk günkü şıklık ve parlaklıklarını korurlar. Tören kıyafetleri, seremonilerde giyileceğinden bu kıyafetler için ilk dikkate alınması gereken durum şıklıktır. Bu şıklığı sağlamak için de tören kıyafetlerinin ceketlerinde metal düğmelere yer verilir. Pantolonlara takılan kemerler görev üniformasına göre daha şık ve gözalıcıdır.

Raff Military Textile tarafından üretilen ürünler sadece Türkiye değil, dünyanın birçok ülkesi tarafından talep edilmektedir. Dünyanın farklı ülkelerinin askeri törenler sırasında giydikleri üniformalar birbirinden farklıdır. Raff Military Textile, ürünleri üretirken, ülkelerin ordu kıyafetinde tercih ettiği renkleri ve detayları dikkate alır. Ayrıca, ordunun farklı birimlerinin giydiği tören kıyafetleri de birbirinden farklıdır. Raff Military Textile, hem havacı, hem karacı hem de denizcilere yönelik tören kıyafetlerinin üretimini yapmaktadır.

Kamuflaj Üniforma Başlığı

Askeri malzemeler arasından belki de en kritik öneme sahip olanı kamuflajdır. Kamuflajlar, görev esnasında giyilen kıyafetlerdir ve bu yüzden farklı doğa şartlarına dayanıklı olmalıdır. Raff Military Textile, kamuflajlar imal edilirken de en kaliteli malzemeleri seçmeye dikkat eder. Kamuflajlarda kullanılan malzemeler arasında ripstop, gabardin gibi gerçekten üst kalite kumaşlar kullanılır. Böylece, kamuflaj daha dayanıklı bir duruma gelir ve içinde hareket etmesi de kolaylaşır. Bu tür kumaşlar, solma, çekme vb. durumlara da dayanıklıdır. Kısacası, her türlü askeri üniforma için, Raff Military Textile tercih edilebilir.