Kıyafetler, Botlar ve Aksesuarlar

Askeri ürünleri temin etmeye ihtiyaç duyan çok sayıda kurum bulunmaktadır. Bu kurumlar, birden çok tekstil firmasıyla iletişim kurup görüşmeler yaparak askeri ürünleri temin etmeye çalışmaktadır. Günümüzde çok sayıda tekstil firması askeri ürünlerin imalatını yaptığından bu son derece anlaşılır bir durumdur. Fakat askeri ürünlerin en kaliteli şekilde temin edilmesi gerekiyorsa, iletişime geçilmesi gereken kuruluş mutlaka Raff Military Textile olmalıdır..

Raff Military Textile, otuz yıldan fazla bir süredir askeri tekstil alanında faaliyet göstermektedir. Firmamızın en çok öne çıkan özelliği, bu alana özel olarak yoğunlaşan bir firma olması ve her zaman en iyi materyalleri kullanarak üretim yapmaya dikkat etmesidir. Şirketimiz ihracat odaklı çalışmaktadır ve askeri tekstil konusunda en büyük ihracat hacmine sahip firmaların başında gelmektedir. Raff Military Textile tarafından üretilen ürünler üç farklı kıtaya ihraç edilmektedir.

Raff Military Textile çok sayıda askeri ürünün üretimini yapmaktadır. Raff Military Textile tarafından imal edilen askeri ürünleri sayacak olursak, kamuflajlar, tören kıyafetleri, askeri botlar ve ayakkabılar, askeri sırt çantaları, palaskalar, mataralar örnek gösterilebilir. Bu askeri ürünlerin hepsinin üretimi en kaliteli malzemeler kullanılarak ve insan sağlığına dikkat edilerek yapılmaktadır.

Askeri Üniformalar

Askeri üniformalar, kullanılacakları alanlara göre birbirinden ayrışmaktadır. Törende giyilecek bir kıyafet ile, zorlu kış şartlarında bir dağda görev yaparken giyilecek kıyafet doğal olarak birbirinden farklıdır.
Raff Military Textile, her iki gruptan ürünleri de en kaliteli materyalleri kullanarak üretmektedir.

askeri kamuflaj üniformalarda, kışın üşütmeyen yazın terletmeyen malzemelerin kullanımına dikkat edilir. Kıyafetlerin aynı zamanda giyen kişinin rahat hareket etmesine de olanak sağlayacak yapıda olması gerekir. Solma veya çekme gibi durumlara karşı da dayanıklı olmalıdır. Şirketimiz, askeri kamuflajların üretiminde, gabardin ve polyester gibi malzemeler kullanır. Ortaya hem insan sağlığına zarar vermeyen hem de kaliteli ürünler çıkar.

Seremonilerde giyilmesi gereken kıyafetler olan askeri takım elbiselerin üretimi de özen gösterilerek yapılır. Bu kıyafetlerin şık bir görünüme sahip olması çok önemlidir. Bu yüzden, yine kaliteli materyaller kullanılarak üretim yapılır. Tören kıyafetleri %100 pamuklu kumaş yapısına sahiptir. Kıyafetlerde, büyük metal düğmelerin ve şık kemerlerin kullanımına (yönetmeliklere uygun olarak) da dikkat edilir.

Botlar

Asker kıyafetlerinin en önemli parçaları arasında botlar da yer almaktadır. Botlar, özellikle kışın görev yapan askerler için çok büyük önem taşır. Raff Military Textile tarafından üretilen botlar su geçirmez yapıda, ortopedik orta tabana ve kaymaz tabana sahip botlardır. Böylece, kayma veya ayakların su alması gibi riskler oluşmadan görev yapmak mümkün hale gelir.

Aksesuarlar

Raff Military Textile tarafından üretilen askeri ürünler arasında aksesuarlar da yer almaktadır. Askeri eldivenleri, şapkaları, miğferleri, sırt çantalarını vb. aksesuarları da en yüksek kalitedeki malzemeleri kullanarak imal etmekteyiz.